Videolarımız

/Videolarımız
Videolarımız2014-11-01T12:03:38+02:00

Sizler için Seçtiğimiz bazı Dini düğün Videolarımız

PROGRAM HAZIRLIĞI

Ekibimiz program saatinden 40 dakika önce düğünün yapılacağı mekana gelir. hazırlıklarını yaparlar.

MİSAFİR KARŞILAMA

Misafirler salona geldikleri zaman boş bir salon yerine rahatsız etmeyecek düzeyde birbirinden güzel ilahiler ve ezgiler ile karşılanır.Gelin Damadı veya Sünnet olacak kardeşimizi beklerler

GELİN DAMAT KARŞILAMA

Misafirlerin ve bizim bekle diğimiz an gelmiş demektir. Onların seçmiş olduğu bir müzik ile salon girişinden içeriye alkışlarla ve çoşkuyla karşılama yaparız.Programın en önemli anıdır.bu sahne

SELAMLAMA KONUŞMASI

Şiirsel tarzda gelen misafirlere geldikleri için teşekkür ve program içeriğini paylaşdığımız bir konuşmadır.

KURAN-I KERİM TİLAVETİ

Her Programda olduğu gibi diyerek söze başlarız. Kuran Tilaveti ile program açılışını yaparız.

SEMAZEN GÖSTERİSİ

Semazenlerimizin Özel hazırlamış olduğu konsept ile 20 dakika civarı sahnede yaptıkları Sema Gösterisi doyulmaz bir an yaşatmaktadır.

İLAHİLER

İlahi grubumuz seçmiş oldukları birbirinden güzel İlahiler ile birlikte misafirlerimize en güzel anı yaşatırlar.Aynı zaman da seçme eserler ve istekler yerine getirilir.

PASTA MERASİMİ

Bu mutlu günde tatlı yiyelim tatlı söyleyelim diye hazırlanan,Gelin Hanım ve Damat Bey’in birlikteliğini temsil eden Pasta Merasiminin Seçilmiş olan özel bir müzik ile Sunumunu yerine getirmekteyiz.

EVLİLİK İLE İLGİLİ KISALAR

Program içerisinde Evlilik hayatına dair Peygamber Efendimizin yaşantısından , Sahabelerimizin yaşamış oldukları hayatlardan örnekler alarak fon müziği eşliğinde anlattığımız ibretlik konulara değinmekteyiz.

TAKI MERASİMİ

Misafirlerimizin Gelin Hanım ve Damat Bey’e getirmiş oldukları hediyeleri taktim etme üzere ve örf adet ve geleneklerimizde bulunan yardımlaşma merasimi olarak bilinen Anonslu veya Anonssuz olan merasimin sunumunu yapmaktayız.

KAPANIŞ DUASI

Kuran-ı Kerim Tilaveti ile başladığımız programımızın sonunda ise ellerimizi semaya kaldırıp,çiftimizin mutlu bir hayat sürmeleri ve gelen misafirlerimizin de ortak olmaları ile birlikte Allah’a Dua ederiz.