Sünnet Organizasyonu

/Sünnet Organizasyonu
Sünnet Organizasyonu2014-11-06T17:01:13+02:00
[rev_slider ss]

SÜNNET ORGANİZASYONU

SÜNNET ORGANİZASYONU

ÇOCUĞUNUZ İÇİN BİR DÖNÜM NOKTASI OLAN SÜNNET DÜĞÜNÜNÜN EN İYİ OLMASI ADINA PROFESYONEL EKİPLERİMİZLE HİZMETİNİZDEYİZ… Bazı Şeylerin Tekrarı Yoktur….Sünnet Düğünü Bir Kere Yapılır…En Kaliteli Ve Güvenilir Hizmetin Adresi Hazel Organizasyon. SÜNNET ORGANİZASYONU HİZMETLERİMİZ Sunucular, İlahi Sanatçıları, Sünnet Tahtı, İlahi Ekibi, Taht Ve Yeniçeriler, Tasavvuf Grubu, Balon Süsleme, Mehter Takımı, Semazen Grubu, Masa Sandalye Süsleme,Tiyatro Ekibi, Animasyon Ekibi, Kamera Çekimi,Sohbet Programları, Canlı Enstrumanlar, Palyaçolar, Mevlithanlar, Animasyon Yiyecekleri, İlahi Grubu, Havai Fişek & Volkan.

 

SÜNNET TAHTI & YENİÇERİ

Giriş Müziği ile Programımız Başlar,Ardından Sünnet Tahtının Üzerindeki Çocuğunuz Yeniçerilerin Omuzlarında Salona Giriş Yapar. Salondaki Misafirleri Selamladıktan Sonra Yeniçeriler Yerlerine Geçerler Ve Takı Merasimi Boyunca Sünnet Çocuğunun Başında Beklerler…

 • Program İçeriğimiz* Karşılama Müziği
  * Girizgah
  * Kuran ı Kerim Tilaveti (Meal)
  * İlahi Sanatçısı
  * Semazen Gösterimi
  * Pasta Merasimi
  * Şiir
  * İlahi Sanatçısı
  * Fıkralar
  * Yarışma(Hediyeli)
  * İlahi Sanatçısı
  * Dua
  * Kapanış(Uğurlama)
[/fusion_builder_column_inner]

Neden Biz ?

10 yılı aşkındır biz hizmet sektöründe görev almaktayız.Deneyim bize hatalarımızı ve o hataları bir daha yapmamayı öğretti.
Profesyonel Ekip ile çalışmak kaliteyi,Güveni,Disiplini getirir.Bunlarda işin özverili bir şekilde yapıldığını Gösterir.
Ne işi yaparsan yap başarı o işi sevmekle gelir.Eğer işinizi sevmiyorsanız, yaptığınız işlerde başarıya ulaşamazsınız.Başarınızın sırrı işi sevmek,işi seven insanlarla çalışmak ve iş olgusunda hata yapılmayacağını bilmektir.BİZ İŞİMİZİ SEVİYORUZ.